передзвонити
Пн - Пт з 9:00 до 18:00
Сб, Нд - вихідний
viber Консультація
по Viber

кошик

Одноразове взуття

0

Тапочки-в'єтнамки одноразові, рифлені, 10пар/уп
Тапочки-в'єтнамки одноразові, рифлені, 10пар/уп
Нет в наличии $2
Тапочки-в'єтнамки одноразові 25 пар в уп
Тапочки-в'єтнамки одноразові 25 пар в уп
Нет в наличии $2
Тапочки одноразові різнокольорові 10пар/уп
Нет в наличии $3
Тапочки одноразові білі, 5 пар / уп.
Тапочки одноразові білі, 5 пар / уп.
Нет в наличии $1
Тапочки кімнатні відкриті, 1 пара
Нет в наличии $0
Тапочки губка бел. 5шт / уп
Нет в наличии $1
Тапочки губка 5 пар / уп.
Нет в наличии $1
Тапочки відкриті одноразові з кантом
Нет в наличии $0

Одноразове взуття

Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)

Для чого потрібне одноразове взуття?

Напевно, ще ніхто не сказав спасибі тим, хто придумав одноразову взуття. Але випробували зручність і комфорт все, хто «знаком» з цим взуттям. Дуже добре, що сьогодні купити одноразову взуття в Києві можна без проблем. І вся Україна має в своєму розпорядженні точками продажу такого взуття «на один раз». А Київ, як і належить за статусом столиці, був першовідкривачем: це тут дебютувала послуга купити одноразову взуття в інтернет-магазині.

Недорога одноразове взуття незамінна в деяких випадках або за певних умов. Але перш за все, таке взуття служить профілактикою таких неприємних і важко піддаються лікуванню хвороб, як грибок. Від нього не застраховані відвідувачі:

сауни;
парної;
басейну.
«Придбати» грибок і йому подібне легко - важко від нього позбавитися. Протистояти можуть бахіли. Нехитре пристосування, яке можна надіти поверх звичайного взуття, щоб зайти в лікарню, на ранок в дитячий сад, не завдаючи шкоди ні собі, ні іншим. Сучасні бахіли стартують від спеціальної музейної взуття. У Луврі і Ермітажі, в Грановитій палаті і Третьяковці, у всіх музеях світу відвідувачі, скоріше, механічно надягають спеціальні чохли - прообраз нинішніх бахіл.

Музейні бахіли ефективно служать збереженню паркету і всього інтер'єру музеїв і галерей. А бахіли несуть дещо іншу службу: вони - профілактика шкірних захворювань, від яких не застраховані постояльці готелів та гостинець, клієнти СПА-салонів і басейнів.

Де купити одноразову взуття
У будь-якій лікарні буквально на вході продаються бахіли. Коштують вони трохи. Як і місця займають теж трохи, якщо економно, не раз, а кілька разів, ними користуватися, відвідуючи, наприклад, когось в стаціонарі. Так само і під час відвідування сауни.

У готелі, де «все включено», одноразове взуття входить в цей список. І платити за неї не треба. Якщо ж має бути поїздка на поїзді, а відстань можливо подолати тільки за кілька діб, краще замовити одноразову взуття в Україні. Тоді тим більше треба скористатися каталогом.

Ще й підібрати взуття-одноденку такого кольору, який подобається. Наскільки легше буде поїздка в одному і тому ж вагоні і купе, коли можна зняти теплі чоботи або кросівки, навіть пояснювати не варто - все і так зрозуміло: При цьому ціна на одноразову взуття не зробить дірку в бюджеті. А невелика оптова партія обійдеться ще дешевше.

Доставляємо обладнання в усі обласні центри та міста: Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Кременчук.