передзвонити
Пн - Пт з 9:00 до 18:00
Сб, Нд - вихідний
viber Консультація
по Viber

кошик

0

Солярій ProLine V
Нет в наличии $3350
Солярій Luxura X7 40 SPr High Intensive
Нет в наличии $7223
Солярій Luxura X5 34 Sli Intensive
Нет в наличии $6473
Солярій Luxura X5 34 Sli High Intensive
Нет в наличии $5550
Солярій Luxura X5 34 Sli
Нет в наличии $6273
Солярій Luxura X3 30 SPr
Нет в наличии $6206
Солярій Luxura X3 30 Sli NEW
Нет в наличии $6328
Солярій Luxura X10 52 Sli High Intensive
Нет в наличии $6717
Солярій Luxura V7 48 XLc High Intensive 200 W
Нет в наличии $7389
Солярій Luxura V7 48 XL High Intensive
Нет в наличии $6989
Солярій Luxura V5 42 XLc Intensive
Нет в наличии $6178
Солярій Luxura V5 42 XL Intensive
Нет в наличии $7000
Солярій Luxura V10 Sli High Intensive
Нет в наличии $5550
Солярій Luxura V10 50 XLc High Intensive
Нет в наличии $5500
Солярій Luxura V10 50 Sli Ultra Intensive
Нет в наличии $6284
Солярій Luxura ONYX
Нет в наличии $6200
Вертикальний Солярій Tandome II 230
Нет в наличии $9867
Вертикальний Солярій Tandome II 200
Нет в наличии $7000
Вертикальний Солярій Tandome II 180
Нет в наличии $5545
Вертикальний Солярій TAN DOME 180 з кабіною для переодягання
Нет в наличии $6284

Солярії

Показано 1 по 20 з 21 (Всього сторінок 2)

Навіть якщо Україна не гріє теплом весь рік, включаючи зиму, варто тільки студії засмаги купити солярій в Києві, і її відвідувачі будуть виглядати, як тільки вони повернулися з Гоа туристи.


Так вважає не тільки прекрасна половина людства. Чоловіки теж хочуть мати накачаний і засмаглий торс, щоб підкреслити свою силу і мужність, ці загальновизнані та найяскравіші розпізнавальні знаки сильної статі. Хочуть і йдуть в студію засмаги. А студія повинна для цього купити солярій в Києві, скориставшись моделями, які розміщені на сайті. Орієнтуються при купівлі на кілька показників, включаючи вартість. Дізнатися, яка ціна на солярій в Києві, можна тут же, на сайті: інформацією про неї поруч з кожною моделлю солярію.


Види і відмінності соляріїв

Що стосується моделей, принципово вони діляться на:


горизонтальні, в якому засмагати треба стоячи;

вертикальні, де загоряють лежачи.

Але і ті, й інші солярії мають вбудовану систему вентилювання, з фільтрами, що вловлюють пил, таймер і цифровий дисплей. Все це підвищує комфорт під час сеансу прийому засмаги. Співпрацюючи з надійними виробниками, наша фірма гарантує, що всі придбані солярії відповідають вимогам, що пред'являються інструментам, приладам і агрегатів, які використовуються в індустрії краси.


Якщо, подивившись каталог, чи не виявиться тієї моделі, яку намітили, можна замовити солярій в інтернет-магазині. На сайті - покрокова інструкція, подужає її навіть дебютант. Але що в наявних соляріях, що в тих, які клієнт замовив, якість не викличе сумніву. Воно підтверджено відповідним сертифікатом. Як і кожна з комплектуючих і деталей солярію: вони пройшли перевірку екологів і гігієністів. Солярії офіційно дозволені і навіть рекомендовані населенню.


З недавнього часу у нас набувають солярії п'ятизіркові готелі. Знаходжу для установки декількох «саркофагів» місце, фахівці підключають солярії, і постояльці отримують ще одну додаткову послугу. Вона користується попитом, завдяки відмінній якості, сучасного дизайну і кінцевим результатом - рівній засмазі, незважаючи на те, що на календарі - січень.


Встановити солярій можна і в косметичному кабінеті - така практика поширена. А то, що у деяких моделей солярію є додаткові функції - виносний пульт і можливість включити вентиляцію особи, робить їх ще популярнішим.

Доставляємо обладнання в усі обласні центри та міста: Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Кременчук.