передзвонити
Пн - Пт з 9:00 до 18:00
Сб, Нд - вихідний
viber Консультація
по Viber

кошик

0

Спрей для дезінфекції рук A. Sept 5000 мл
Нет в наличии $39
Спрей для дезінфекції рук A. Sept 50 мл
Нет в наличии $2
Спрей для дезінфекції рук A. Sept 1000 мл
Нет в наличии $9
Спрей для дезінфекції рук A. Sept 100 мл
Нет в наличии $3
Септональ-гель для рук 0.5L
Нет в наличии $5
Септональ-гель для рук
Нет в наличии $2
Септональ-гель UMS для рук 50 мл
Нет в наличии $2
Септональ - гель для рук 1L
Нет в наличии $8
Засіб для дезінфекції та стерилізації Дезанол хлор 1 кг
Нет в наличии $8
Дескоцид-N 2L
Нет в наличии $25
Дескоцид – N 5L
Нет в наличии $52
Дезінфекційний засіб Бациллол АФ 5000 мл
Нет в наличии $60
Дезінфектант для рук Стерилліум гель, 475 мл. з дозатором
Нет в наличии $7
Дезінфектант для рук Стерилліум 500 мл
Нет в наличии $6
Дезінфектант для поверхонь
Нет в наличии $4

Дезінфектанти

Показано 1 по 20 з 40 (Всього сторінок 2)

Для чого потрібні дезінфекатори для інструментів?
У роботі з людьми чимало важливим є момент стерильності. Стерильність рук інструментів і обладнання, з яким контактує клієнт і майстер, під час проведення косметологічних процедур. Домогтися стерильності можна кількома шляхами, наприклад, застосовувати стерилізатори для інструментів або обробляти робочу частину обладнання дезінфікуючими засобами. Очищення рук майстра і клієнта проводиться за допомогою рідких дезінфекаторов, які борються з масою мікробів та інфекцій. Купити дезінфекатори в Києві можна різні за складом, і за консистенцією.

Основні різновиди дезінфікуючих рідин:

Рідини на спиртовій основі, які наносяться на руки або інструменти за допомогою розпилювача.
Спиртовмісні гелі, які легко наносяться за допомогою дозатора. Ідеально підходить для обробки рук.
Серветки дезінфікуючі допоможуть протерти обладнання після проведення процедури.
Це список того чим користуються не тільки майстри манікюру, перукарі та косметологи. Всі ці кошти широко застосовуються в побуті, після відвідування громадських місць і при збиранні житлових приміщень. Всі кошти маю спиртову основу, і знищують цілий ряд бактерій і мікробів. Замовити дезінфекатори для медичних установ, харчової галузі або для салонів краси необхідно з вмістом спирту не менше 60%. У складі часто зустрічаються додаткові компоненти, наприклад, гліцерин і пропіленгліколь.

Ціна на дезінфекатори в Україні не дорога, і залежить від фірми - виробника, наявності або відсутності дозатора, і від обсягу пляшки, в яку його розфасовують на виробництві. Присутність додаткових ароматизаторів, масел і поживних компонентів в гелях для рук, так само впливає на ціну кошти.

На сайті компанії Українські Медичні Системи представлені недорогі дезінфекатори, для професійного і домашнього застосування. Маленька пляшечка з антисептиком завжди стати в нагоді в повсякденному житті. Не варто економити на своєму здоров'ї, застосовуйте дезінфекційні засоби під час відвідування місць громадського харчування і після громадського транспорту, цим ви забезпечите себе від зараження поширеними вірусами.

В інтернет - магазині компанії Українські Медичні Системи ви можете купити дезінфекатори для інструментів, якими користуються майстри манікюру і перукарі. Це допоможе якісно і швидко знезаражувати ножиці та інші інструменти, які неможливо помістити в стерилізатор. Рідкі дезінфекційні засоби вбивають всі мікроби за 30сек., Після чого можна відразу працювати інструментом.

Компанія Українські Медичні Системи багато років співпрацює з салонами краси в Києві і інших містах України. Звертайтеся в цю компанію, і ви отримаєте максимально низькі ціни на кращі товари.

Доставляємо обладнання в усі обласні центри та міста: Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Кременчук.